Numizmatika aktuality

Poctivý výkup

Dobré meno je to najdôležitejšie čo môžeme v zberateľskom prostredí vlastniť a nechceme si ho pokaziť tým, že by sme neboli poctiví pri dohodnutom výkupe. Preto garantujeme, že v prípade dohodnutého výkupu dostanete vždy plnú dohodnutú sumu v hotovosti, bez akýchkoľvek poplatkov, zrážok a čakania.

napíšte nám: info@numizmatickyobchod.sk

Ocenenie

Numizmatika je naše hobby. Ak budeme vedieť radi Vám pomôžeme zistiť hodnotu Vašich mincí. Pri niektorých minciach to ide ľahko, pri niektorých ťažšie. Máme pre Vás malú radu ako si overiť poctivosť toho, kto Vám mince oceňuje. Vždy sa pýtajte či by mu prekážalo ak by ste si jeho ocenenie overili aj inde, len seriózny numizmatik Vás s radosťou pošle overiť si to čo Vám povedal, podvodník sa pokúsi Vaše mince odkúpiť.

napíšte nám: info@numizmatickyobchod.sk

Naše špeciality

Komisionálny predaj
Chceli by ste predať mince, ale nemáte možnosť ich profesionálne odfotografovať a ponúknuť ich zberateľskej verejnosti, radi Vám s tým pomôžeme, mince profesionálne odfotíme, vystavíme na našej stránke. Ak sa nám podarí mincu predať do 48 hodín Vás kontaktujeme a zašleme Vám peniaze, mínus férovú 15% províziu, ak sa Vám bude zdať, že je minca v ponuke dlho môžete sa po ňu zastaviť a mincu si vziať spať, jediné čo zaplatíte bude poplatok za profesionálne fotenie a vystavenie ak sa minca predá žiadne ďalšie poplatky už neplatíte.

Výmena mincí
Zbierate mince a vo svojej zbierke máte niečo čo Vám už nerobí radosť? Okrem bežného výkupu dokážeme bez problémov realizovať aj výmenu za iné mince. Výmena s doplatkom z našej, alebo Vašej strany nie je žiadny problém. Nebojte sa nás kontaktovať s akoukoľvek ponukou. Určite sa pokúsime dohodnúť.

napíšte nám: info@numizmatickyobchod.sk

Kde nás nájdete a kto sme?

Naša spoločnosť sídli v najznámejšou Slovenskom kúpeľnom meste Piešťany v centre na Rázusovej ulici číslo 7, na tomto mieste je naše sídlo a môžete sa tam na nás obrátiť, ak by ste nám chceli zaslať dopis, alebo balík. Kamenné sídlo a predajňu nájdete presne na tejto istej adrese. Neváhajte sa zastavte sa u nás na prevádzke, kde si väčšinu mincí z e-shopu viete prezrieť aj osobne. 

Chceme vystupovať absolútne transparentne, aby ste presne vedeli kto sme a s kým obchodujete.

Alternatívne investície

Ak vás numizmatika zaujala práve kvôli možnosti alternatívneho investovania, radi by sme Vás odporučili na stránky www.slavia-numizmatika.eu  ktorá Vás uvedie do sveta alternatívnych investícií.


Internetový obchod - www.numizmatickyobchod.sk zabezpečujú

Mgr. Michal Petríček, PhD. vyštudoval históriu na Trnavskej univerzite dennou formou, numizmatike sa venoval vo všetkých svojich záverečných prácach. Špecializuje sa na Rakúsko-Uhorsko a drobné mince Habsburgovcov, numizmatike a zbieraniu mincí sa venuje už od školských čias. 

Mgr. Lukáš Stredanský vyštudoval tiež Trnavskej univerzite a v numizmatike sa venuje hlavne stredovekému Uhorsku, najviac drobným uhorským razbám rokov 1300 až 1526.