Kamenná prevádzka numizmatického obchodu v Piešťanoch

Naša prevádzka v Piešťanoch má za sebou už viac ako dva roky.

    Práve vďaka Vám, našim zákazníkom, dokážeme stále rásť a zdokonaľovať sa. Postupne sa snažíme dopĺňať a rozširovať našu ponuku starých mincí o rôzne obehové a pamätné mince, ale aj o staré bankovky a medaily. Tiež rozširujeme aj ponuku zberateľských pomôcok, ako sú albumy na mince, kapsule a rôzne obaly.

   

 Začiatkom tohto roka sme sa stali oficiálnym zmluvným partnerom NBS, a tak máme v ponuke aj obľúbené a zbierané pamätné euromince.

    V obchode v Piešťanoch nájdete skutočné veľkú ponuku mincí, bankoviek a medailí zo všetkých historických období. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, či chcete konkrétnu bankovku alebo mincu, neváhajte a dohodnite si osobné stretnutie na predajni a danú bankovku alebo mincu si jednoducho príďte pozrieť osobne. Toto je jedna z hlavných výhod prevádzkovania popri internetovom e-shope aj kamennú predajňu.

    Pre pravidelných zákazníkov ponúkame aj odborné poradenstvo v oblasti numizmatiky, pri ktorom nám pomáha bohatá knižnica, ktorá obsahuje skutočne vzácne kúsky z oblasti numizmatickej literatúry.

    Venujeme sa aj začínajúcim zberateľom, ktorým náš odborný personál ochotne a rád poradí, ako správne budovať svoju numizmatickú zbierku a hlavne, čo je vhodné v dnešnej dobe začať zbierať. Rovnako disponujeme aj kvalitným a vzácnym numizmatickým sortimentom, a tak aj ten najnáročnejší zberateľ dokáže u nás nájsť zaujímavé kúsky do svojej zbierky.
Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu - www.numizmatickyobchod.sk

  • Kamenná prevádzka numizmatického obchodu v Piešťanoch